Aktivnosti

AKCIJA PARLAMENTA UČENIKA – ZVUČNE KNJIGE

Parlament učenika Tehničke škole realizuje akciju pod nazivom „Znakovi pored puta“ u martu i aprilu 2013. Akciju je odobrila organizacija „Zaječarska inicijativa“ i humanog je karaktera. Cilj akcije je izrada „zvučnih knjiga“ koje će učenici Tehničke škole napraviti za udruženja slepih i slabovidih širom Srbije. Kao i uvek akcija će biti promovisana na lokalnom nivou. Ova akcija je pokrenuta da bi se skrenula pažnja na probleme slepih i slabovidih osoba i da bi im se olakšalo čitanje tj. slušanje njima omiljenih knjiga naših klasika. Izbor „zvučnih knjiga“ napraviće Parlament učenika u saradnji sa učenicima i nastavnicima Tehničke škole. Biće izabrane knjige koje šira publika voli da čita. Učenici će ove knjige čitati a sve to će biti presnimljeno i, na diskovima, poslato udruženjima slepih i slabovidih.

DRUGARI,

POZIVAMO VAS DA UČESTVUJETE U IZBORU „ZVUČNIH KNJIGA“.  PREDLOŽITE KNJIGU KOJA VAS JE ODUŠEVILA, KOJU VOLITE, KOJU STE SKORO PROČITALI… KNJIGA KOJA DOBIJE NAJVIŠE VAŠIH I NAŠIH PREDLOGA BIĆE IZABRANA ZA ČITANJE!

PARLAMENT UČENIKA TEHNIČKE ŠKOLE