Informacije

Распоред полагања ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године

Техничка школа

Б  о  р

Распоред полагања ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године

 

УТОРАК, 21.08.2018. године

1. Енглески језик: – 10:00 часова

Комисија:

1. Костић Славољуб – председник

2. Алексић Слађана – испитивач

3. Јевремовић Ана – члан

2. Екологија и заштита животне средине: –  10:00 часова

Комисија:

1. Пејчић Сања – председник

2. Барбуловић Јасна – испитивач

3. Жикић Милица – члан

 

Среда, 22.08.2018. године

1. Физика: –  08:30 часова

Комисија:

1. Добершек Милена – председник

2. Стојчевски Данијела – испитивач

3. Кнежевић Игор – члан

 

       2. Математика: –  09:30 часова

Комисија:

1. Милојковић Милена – председник

2. Илић Сузана – испитивач

3. Вукојевић Ана – члан

       3. Верска настава:  –  12:30 часова

Комисија:

1. Станојевић Драгана – председник

2. Јанковић Милан – испитивач

3. Живановић Урош – члан

      4. Историја:  –   12:30 часова

Комисија:

1. Миладиновић Драган – председник

2. Кнежевић Бојана – испитивач

3. Спасојевић Данијел – члан

 

Четвртак, 23.08.2018. године

1. Српски језик и књижевност: – 10:00 часова

Комисија:

1. Радовановић Марија – председник

2. Радојковић Маријана – испитивач

3. Милосављевић Ружица – члан

2. Социјологија, грашанско васпитање:  –  12:00 часова

Комисија:

1. Ћосић Драгана – председник/испитивач

2. Пауновић Данијела – испитивач/члан

3. Томић Богдановић Радмила – члан/председник

 

Петак, 24.08.2018. године

1. Одрживи развој: – 10:00 часова

Комисија:

1. Барбуловић Јасна – председник

2. Пешић Маја – испитивач

3. Добершек Милена – члан

 

Понедељак, 27.08.2018. године

1. Физичко васпитање:  –  10:00 часова

Комисија:

1. Миленковић Александар – председник

2. Тодоровић Игор – испитивач

3. Миладиновић Драган – члан

 

2. Основи анатомије и физиологије, – 15:00 часова

Комисија:

1. Стошић Нада – председник

2. Мишић Драган – испитивач

3. Алексић Минчић Слађана – члан

 

Среда, 29.08.2018. године

1.Рударска група предмета:  –  10:00 часова

Комисија:

1. Миленковић Александар – председник/испитивач

2. Милосављевић Мирјана – испитивач/члан

3. Кљајевић Љиљана – члан/испитивач/председник

 

Четвртак, 30.08.2018. године

1.Тржиште и промет пекарских производа, производња пецива, колача и тестенина: – 08:30 часова

Комисија:

1. Миладиновић Драган – председник

2. Станојевић  Драгана – испитивач

3. Стошић Нада – члан

 

ВД Директора школе

Апостолов Сања

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *