AktivnostiInformacije

„Отворена врата“ Техничке школе – посета ученика ОШ „Свети Сава“

Ученици ОШ „Свети Сава“ у Бору су посетили Техничку школу у понедељак 15.04.2019. год. Ученици су били у прилици да прате али и учествују у експериментима у лабораторији, популарно названим: „Дух у боци“ и „Слоновска паста“ као и растварање стиропора у ацетону; да рециклирају/компостирају биотпад са нашим ученицима као и да анализирају руде и минерале које школа поседује.
Након обиласка информатичког кабинета школе, фискултурне сале и кутка за учење, ђаке е су у кантини школе нашим производима послужили ученици образовног профила Пекар. Евалуација посете је показала да су ђаци били јако задовољни пријемом и да су највећи утисак оставиле интерактивне активности у које су били укључени.
У то да је атмосфера била подстицајна и забавна можете се уверити са фотографија.